Ultralekki kompozytowy (węglowy) rower elektryczny Brina 2

Wizja przyszłości stała się rzeczywistością: poznaj Brina 2, rower elektryczny, który kształtuje nową generację w e-motion. Nowy BRINA 2 jest rowerem elektrycznym z włókna węglowego i jest najlżejszy na rynku, a jego waga wynosi zaledwie 16 kg! Posiada wysokowydajny silnik o mocy od 350 do 500W oraz doskonały hydrauliczny układ hamulców, który sprawia, że można nim sterować nawet przy dużych prędkościach.

kompozytowy rower elektryczny Brina 2

Brina 2 wyposażona jest w bezszczotkowy silnik o wysokiej wydajności, który jest całkowicie zamknięty w piaście tylnego koła, co pozwala na uzyskanie mocy od 350 do 500W. Co więcej, system jest całkowicie bezobsługowy. Dodatkowo, rama jest zbudowana z jednego kawałka włókna węglowego, który ładnie zamyka wszystkie elementy elektroniczne Brina2.

kompozytowy rower elektryczny Brina 2

Dzięki swoim smukłym liniom, projektanci Briny 2 twierdzą, że posiada ona bardziej imponującą charakterystykę aerodynamiczną niż większość innych rowerów elektrycznych dostępnych na rynku. Inne cechy, które podkreślają Brina 2 to hydrauliczne hamulce tarczowe, baterie litowe Samsung dużego zasięgu oraz unikalna technologia +LIFE firmy EMOV, która może wydłużyć żywotność baterii ponad 10 razy w porównaniu z innymi systemami.

kompozytowy rower elektryczny Brina 2

Jak mówi Gabriel Muñoz, dyrektor generalny EMOV, „Brina 2 jest rowerem elektrycznym, który jest wyjątkowy na rynku światowym, od jego właściwości w zakresie projektowania i inżynierii, po zaawansowaną technologię i ujednolicenie jakości i korzyści roweru elektrycznego w najwyższym stopniu. W połączeniu z wyjątkowo przystępną ceną, stanowi pierwszy rower elektryczny nowej generacji”.

Źródło: https://emov-electric.com/

Zobacz również: