Przyłbice – remedium na Koronawirusa

Pandemia koronawirusa w Polsce zmieniła nie tylko sposób życia Polaków, ale także tryb pracy wielu firm zlokalizowanych w całym kraju. Wiele z nich zdecydowało się także wprowadzić do swojej oferty nowe artykuły, które pomogą zwalczyć pandemię w naszym kraju. Takimi firmami są również firmy Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych, które zaczęła produkować przyłbice ochronne, a część z nich trafi za darmo do polskich szpitali.

Przyłbice wykonane przez firmy mają być przede wszystkim wygodne dla użytkowników, co ma bardzo duże znaczenie w przypadku pracy nie tylko personelu medycznego, ale również pracowników firm produkcyjnych.

Niektóre z rozwiązań posiadają funkcję unoszenia i opuszczania przyłbicy na zawiasie. Pozwala to z kolei na szybkie zakładanie oraz ściąganie urządzenia, gdy wystąpi taka potrzeba. Przyłbice umożliwiają pracę w okularach, a pozycja szyby pozwala na swobodne działanie. Łatwe jest także samo czyszczenie przyłbicy, do którego wystarczy spirytus lub płyn do czyszczenia ekranów LCD.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również:

Przyłbice ochronne z Loxee