Targi GLOBAL INDUSTRIE 2024

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na prestiżowych targach GLOBAL INDUSTRIE International Trade Fair, które odbędą się w Paryżu od 25 marca 2024. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z liderami branży, wymienić doświadczenia i zainspirować się nowymi pomysłami!

Nasze stoisko Polish Cluster of Composite Technologies / Polski Klaster Technologii Kompozytowych będzie reprezentowane przez koordynatora klastra GoFar Marta Czulak, a wraz z nami będą nasi wspaniali członkowie:
Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL sp. z o.o.
Basalttech Sp.z o.o
Carbon Design Sp. z o.o.
Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
BLEJKAN
Rymatex.

To wyjątkowa szansa, aby osobiście spotkać się z naszymi specjalistami, porozmawiać o najnowszych trendach i innowacjach w technologii kompozytowych oraz odkryć, jakie korzyści mogą one przynieść Państwa firmie.

Targi GLOBAL INDUSTRIE 2024 to nie tylko przestrzeń do prowadzenia biznesu, ale również miejsce, gdzie wspólnie możemy inspirować się do działania na rzecz zielonej przyszłości całego sektora przemysłowego. To symbol zobowiązania do reindustrializacji, promocja innowacji oraz konkretne inicjatywy podejmowane razem, aby świadomie kształtować przyszłość.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby być częścią tego inspirującego wydarzenia. Czekamy na Państwa w Paryżu, aby razem budować sukces!
Bardzo dziękujemy PAIH za organizację tego wydarzenia.