Nowy trend, a jakość i praktyczność elementów wystroju wnętrz wykonanych z drewna i żywicy – Jacek Sykulski – Jack the Woodpecker – prezentacja

Jacek Sykulski - Jack the Woodpecker

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji Partnerzy Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych przedstawili prezentację dotyczące ciekawych pomysłów i produktów wytwarzanych z materiałów kompozytowych.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do obejrzenia prezentacji Jacka Sykulskiego – Jack the Woodpecker opisującego nowe trendy w wytwarzaniu mebli bazujących na żywicy i drewnie.

Obecnie można zauważyć wzrost zainteresowania rękodziełem wykonanym z drewna i żywicy. Najszerzej zauważalne na rynku są stoły wykonane z drewna i żywicy epoksydowej. Niewiele osób jest świadomych tego, że takie meble można wykonywać również z wykorzystaniem żywicy poliestrowej.

Wyroby wykonane z drewna i żywicy sprawdzają się w zastosowaniach takich jak stoły, szafki i w innych elementach wyposażenia wnętrza. Niektóre z nich podlegają intensywnej eksploatacji i efekty użytkowania tych produktów bywają coraz częściej dyskutowaną kwestią na szerszym forum. 

Cały artykuł można przeczytać w magazynie LIGHTWEIGHT.pl

Więcej informacji, można znaleźć tutaj