Kompozyty na ISPO 2019

Struktury kompozytowe ISPO

Jak co roku w Monachium odbyły się targi sportowe ISPO 2019. ISPO to największe na świecie targi sportowe, oferujące kompletny przegląd rynku sportowego. Ponad 2.800 wystawców prezentuje tutaj swoje najnowsze kolekcje i produkty z segmentu Snowsports, Outdoor, Health & Fitness, Urban, Teamsports, Vision, Trends, Innovation & Industry Services, Manufacturing & Suppliers.

Jednak jak zwykle, dla nas największym zainteresowaniem cieszyły się element kompozytowe, które można było zobaczyć ma targach.

Na targach prezentowały się również polskie firmy. Jedna z nich New Era Materials sp. z o.o. (partner Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych) zaprezentowała wspaniałe stoisko oraz elementy kompozytowe, z których możemy być dumni.

Jak można zauważyć najwięcej zastosowań kompozytów w sporcie i rekreacji jest oczywiście w butach narciarskich, nartach i snowboardach, ale również można znaleźć takie rozwiązania jak czekany, kaski i raki. Te ostatnie zostały nagrodzone złotymi medalami w Monachium.

Zapraszam do obejrzenia galerii.