POMOC W POZYSKIWANIU FUNDUSZY UNIJNYCH DLA FIRM

Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej pojawiła się przed nami możliwość dofinansowania projektów w formie bezzwrotnych dotacji. Fundusze unijne dla firm to szansa dla wielu przedsiębiorstw, którym brakuje środków na realizację nowych projektów i wdrażanie innowacyjnych strategii rozwoju firmy. Co jednak najważniejsze, ze wsparcia może skorzystać każdy!

Z roku na rok coraz więcej podmiotów stara się o pozyskiwanie funduszy unijnych, wniosków wpływa bardzo dużo, a konkurencja jest ogromna. Czy wiesz, że możesz zyskać przewagę i zwiększyć swoją szansę na uzyskanie dofinansowania? Zgłoś się po pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych i skorzystaj z pomocy Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych, która we współpracy z zrzeszonymi członkami PKTK (np. Cebrio Grzegorz Pelczar) oferuje doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych.

Pomożemy Ci przygotować skuteczny wniosek, pozyskać finansowanie, rozliczyć i nadzorować realizację projektu do wypłaty dofinansowania i ostatecznego sukcesu przedsięwzięcia.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, przygotujemy dla Ciebie wniosek, który w najwyższym stopniu maksymalizuje szanse na pozyskanie dofinansowania z funduszy unijnych. Zaczynamy od analizy Twoich potrzeb, ponieważ wiemy, że każde przedsiębiorstwo i każde przedsięwzięcie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Nasza pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych obejmuje przygotowanie skutecznego wniosku, pozyskanie finansowania, rozliczenie i nadzorowanie realizacji projektu do wypłaty dofinansowania i ostatecznego sukcesu przedsięwzięcia.

Na każdym etapie procesu zarządzania projektem wspieramy naszych Klientów, dostarczając im unikatowych, dedykowanych rozwiązań stanowiących podstawę w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i rozliczenia projektu. Specjalizujemy się w innowacyjnych projektach w zakresie inwestycji, projektów badawczo-rozwojowych oraz projektów łączących sferę nauki i biznesu.

Jak tworzymy skuteczny wniosek?

  • Pozyskujemy ekspertyzy i opinie (w tym opinie o innowacyjności);
  • Nawiązujemy kontakty z jednostkami badawczymi, naukowymi;
  • Doradzamy w przygotowaniu zgłoszeń oraz wniosków patentowych;
  • Wspieramy w pozyskaniu finansowania kredytowego, leasingowego, pożyczkowego,
  • Udzielamy konsultacji w zakresie postępowania ofertowego.