Polski Klaster Technologii Kompozytowych na kongresie Impact’18

W tym roku w Krakowie, Polski Klaster Technologii Kompozytowych miał możliwość zaprezentowania swoich partnerów na Impact 2018, dwudniowym kongresie gospodarki i innowacji. Tegoroczny Impact’18 to dwa dni spotkań, debat, prelekcji, cztery sceny, osiem bloków tematycznych i 6000 uczestników w jednym miejscu. Przedstawiono uczestnikom Sophie – robota humanoidalnego, stworzonego przez Hanson Robotics. Rozmawiano o Czwartej Rewolucji Przemysłowej tzw. Przemysłu 4.0, którego nowoczesne technologie kompozytowe są częścią.


Stoisko Polskiego Klastera Technologii Kompozytowych i Politechniki Warszawskiej zostało odwiedzone przez pana premiera Mateusza Morawieckiego, który żywo był zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze materiałów i technologii kompozytowych. Kilka zdjęć naszego stoiska można zobaczyć na stronie Kancelarii Premiera pod tym adresem.
Bardzo dziękujemy partnerom Klastra, szczególnie Politechnice Warszawskiej, oraz firmom: TAPS, New Era Materials oraz Mould, za pomoc w organizacji stoiska i dostarczenie interesujących produktów kompozytowych.
Poniżej krótka relacja fotograficzna z Imprezy.