Polski Klaster Technologii Kompozytowych na KompozytMeeting w Sosnowcu

W ostatnich dniach lutego 2019 roku odbyły się targi przemysłu kompozytowego, KompozytMeeting, które jak co roku mają swoje miejsce w ramach IndustryMeeting w Sosnowcu.
W tym roku Polski Klaster Technologii Kompozytowych również miał swoje stoisko, na którym promował działalność partnerów, oraz prowadził wiele interesujących dyskusji. Ogromne podziękowania należą się firmie LineTech S.A., prezentującej w ramach naszego stoiska symulator kokpitu samolotu pasażerskiego, oraz SCNTPL Sp. z o.o. partnera stoiska. W ramach KompozytMeeting zorganizowano również warsztaty dotyczące zastosowania materiałów i technologii w przemyśle samochodowym i lotnictwie. Bardzo dziękujemy za bardzo interesujące prezentację i zaangażowanie. (Triggo S.A, New Era Materials Sp. z o. o.)

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom partnerów klastra zorganizowano również spotkania B2C i B2B, które przyciągnęły bardzo dużo odwiedzających i firmy za interesowana współpracą.

Podczas otwarcia targów podpisano również umowę współpracy pomiędzy Klastrem Silesia Automotive & Advanced Manufacturing i Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych,
Aktywnie również poszukiwaliśmy przyszłych pracowników zainteresowanych praca w branży technologii kompozytowych.