Spotkanie w Ministerstwie Rozwoju i Technologii

19.07.2022 odbyło się spotkanie z Panem Ministrem Piotrem Uścińskim w Ministerstwie Rozwoju i Technologii dotyczące możliwości zastąpienia elementów stalowych przez kompozytowe w budownictwie Kolejnym tematem poruszanym w trakcie spotkania były również technologie wytwarzania materiałów kompozytowych oraz możliwości ich wykorzystania w odbudowie Ukrainy i udziału w tym procesie polskich przedsiębiorstw.

Lider klastra przedstawił obecnie produkowane przez firmy z klastra materiały kompozytowe możliwe do wykorzystania w budownictwie, ograniczenia i problemy pojawiające się podczas ich wdrożenia.

W skrócie została zaprezentowana również działalność klastra i kolejne planowane aktywności związane z branżą materiałów kompozytowych.

Pomysły dotyczące stworzenia mobilnych rozwiązań pozwalających na produkcję elementów kompozytowych oraz prefabrykowanych do wykorzystania w procesie odbudowy Ukrainy również spotkały się z zainteresowaniem Pana Ministra.

Zainteresowanych Członków Klastra zainteresowanych otrzymaniem prezentacji przedstawionej na spotkaniu proszę o kontakt na: kontakt@gofar.pl