Spotkanie partnerów Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych

07. czerwca 2019 odbyło się kolejne spotkanie partnerów Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych w siedzibie firmy LotAMS.

Członkowie PKTK mieli możliwość zwiedzić hangary, poznać ich historię oraz zapoznać się między innymi z komórką, w której naprawia się struktury kompozytowe w samolotach obsługiwanych przez partnera. 

Po wycieczce odbyło się spotkanie w ośrodku szkoleniowym LOT AMS, w którym pani Eliza Ziółek wygłosiła prezentację na temat działalności spółki. 

Następnie Lider klastra, dr. inż. Andrzej Czulak przedstawił aktualności z działalności klastra (prezentacja w załączeniu).

Kolejnym punktem spotkania było omówienie oferty Targów w Krakowie dotyczącej wspólnej przestrzeni wystawienniczej na targach Kompozyt Expo w październiku 2019. 

Ten temat będzie omawiany w najbliższych dniach przez koordynatora kastra oraz Targami w Krakowie. Bardziej szczegółową ofertę roześlę Państwu w oddzielnym mailu, gdy ustalone zostaną wszystkie poruszane kwestie na spotkaniu klastra. 

W dalszej części spotkania obecni członkowie klastra mieli możliwość zaprezentowania krótkiej prezentacji swojej firmy celem bliższego poznania się partnerów. 

Gościnnie w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firmy Beviado, którzy zaprezentowali swoją działalność w zakresie wsparcia HR w temacie skutecznego zatrzymywania specjalistów w swojej organizacji. 

Prezentacja PKTK dostępna tutaj