XI Międzynarodowa Konferencja „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”, pod tytułem: „TRANSFER WIEDZY I TECHNOLOGII W DZIEDZINIE BADAŃ MATERIAŁOWYCH”. Konferencja odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca 2022 r. w Lubniewicach i Wildau.

Nasz Partner „Lubuski Klaster Matalowy” zaprasza Państwa do udziału w

XI Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”,

pod tytułem: „TRANSFER WIEDZY I TECHNOLOGII W DZIEDZINIE BADAŃ MATERIAŁOWYCH”. Konferencja odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca 2022 r. w Lubniewicach i Wildau. 

Celem sesji plenarnych i sesji technicznej jest prezentacja aktualnych zagadnień z zakresu badań materiałowych prowadzonych przez laboratoria badawcze instytutów naukowo – badawczych oraz laboratoria przemysłowe, w tym badania porównawcze organizowane przez Sekcję Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych „POLLAB”.

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w laboratoriach Fraunhofer-Institut für Angewandte Polymerforschung IAP | Forschungsbereich Polymermaterialien und Composite PYCO w Wildau.

Informacje dotyczące organizacji i tematyki planowanych sesji konferencji, formularze zgłoszeń wystąpień i plakatów, zgłoszenie uczestnictwa, dostępne są na stronie konferencji: https://gorzow.simp.pl/konferencja-laboratoria-badawcze-systemy-jakosci-w-unii-europejskiej/ oraz zawiera załączona ulotka i formularz.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji przesyłając swoje kartę zgłoszenia na adres gorzow@simp.pl lub rejestrując się formie elektronicznej.

Rejestracja elektroniczna dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/g5XkuP9ZhkpYH3qt7

Zgłoszenia prosimy dokonać najpóźniej do 25.05.2022.

! Dla członków PKTK są zapewnione RABATY !

  • dla prelegentów
  • dla uczestników

– zainteresowanych prosimy o kontakt

Oczywiście postaramy się przedstawić relację na naszej stronie.