Wodór i technologie pochodne

Hydrogen Conference

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Regionalną Konferencję, która odbędzie się we wtorek 7 czerwca w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Małopolska ma przyjemność być organizatorem pierwszej w tym roku konferencji regionalnej integrującej osoby zainteresowanie nowoczesnymi technologiami. Tematem krakowskiego wydarzenia jest wodór oraz technologie pochodne, które stanowią ważny komponent Zrównoważonej Energii – jednej z siedmiu inteligentnych specjalizacji regionu.

Podczas Konferencji wystąpią przedstawiciele świata nauki, biznesu i administracji, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w temacie rozwoju technologii wodorowych, ich praktycznego zastosowania czy też implementacji polityk prowadzących do szybszego rozwoju tej dziedziny. Wśród gości nie zabraknie przedstawicieli instytucji z Niemiec, w tym członków Klastra Composites United, Słowenii, Szkocji, Włoch i Polski. Konferencja jest organizowana wspólnie z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych, z siedzibą w Małopolsce.

Wydarzenie, które stanowi część Małopolskiego Festiwalu Innowacji, odbędzie się w godzinach 13:30-17:30, a oprócz formy stacjonarnej możliwe jest dołączenie do niego online. Ze względu na międzynarodowy charakter językiem spotkania będzie język angielski..

Szczegółowy program Konferencji wraz z jej opisem i sylwetkami uczestników dostępny jest na stronie wydarzenia. Znajdą tam Państwo również link do obowiązkowej rejestracji, który pozostanie aktywny do dnia rozpoczęcia Konferencji.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt po adresem: pawel.soja@umwm.malopolska.pl

Partner konferencji