W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji Partnerzy Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych przedstawili prezentację dotyczące tematów związanych z materiałami kompozytowymi.
Chcielibyśmy zachęcić Państwa do obejrzenia prezentacji Magdaleny Cholewińska-Falarz z firmy Cebrio, zachęcającej do skorzystania ze wsparcia z funduszy europejskich w latach 2021-2027.
Jako Cebrio od 12 lat wspieramy naszych klientów w realizacji projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą technologiczną, łączącą świat biznesu i nauki, tworzymy innowacje, kreujemy nowe produkty, wspieramy firmy w rozwoju. Zarządzamy projektami od początku do końca – od pomysłu, przez poszukiwanie partnerów, finansowania, po wdrożenie.
Firmę tworzy zespół młodych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania w realizowane projekty, którzy nie boją się podejmowania kolejnych wyzwań. W strukturach Firmy działa również zespół badawczo-rozwojowy, który odpowiada za tworzenie nowych produktów i procesów. Zespół współpracuje z licznymi jednostkami naukowymi (Politechnika Śląska, Uniwersytet Rolniczy, AGH, Politechnika Wrocławska), pomagamy również nawiązać współpracę między biznesem a nauką.
Główne obszary naszych zainteresowań to inżyniera materiałowa, gospodarka obiegu zamkniętego, recyklig metali nieżelaznych.
Opracowujemy rozwiązania problemów natury technologicznej poprzez analizę typu desk reaserch, obejmującej aktualnie stosowane rozwiązania na świecie lub nowe, dedykowane rozwiązanie w oparciu o wiedzę merytoryczną i praktyczną naszych specjalistów. Oferujemy usługi z zakresu analizy inżynierskiej wraz z opracowaniem rozwiązań i przeprowadzeniem wstępnych badań.
Zakres usług Cebrio:
Pomagamy Firmom wybrać najlepszą ścieżkę rozwoju projektu. Przeprowadzamy przez wszystkie etapy od pomysłu, przez tworzenie strategii rozwoju projektu, dobór źródeł dofinansowania, po wsparcie na etapie realizacji.
Kontakt:
Magdalena Cholewińska-Falarz
Senior Project Manager
tel. +48 732 554 436
e-mail: magdalena.cholewinska-falarz@cebrio.pl
Cały artykuł można przeczytać w magazynie LIGHTWEIGHT.pl
Tegoroczne targi JEC World 2025 w Paryżu, obchodzące 60-lecie istnienia, jasno pokazały, że kompozyty na bazie włókien naturalnych –…
W świetle coraz bardziej ambitnych celów klimatycznych, zaostrzających się regulacji oraz presji społecznej, rok 2024/2025…
Rok 2024 potwierdził kluczową rolę materiałów kompozytowych w nowoczesnych sektorach przemysłu. Całkowita wielkość rynku materiałów…
Włókna węglowe (ang. carbon fibres) to jedno z najważniejszych osiągnięć współczesnej inżynierii materiałowej. Dzięki wyjątkowej kombinacji…
Czy kompozyty mogą być materiałami cyrkularnymi? Wbrew powszechnym mitom, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Choć wiele osób…
Przez wiele lat Polska była postrzegana jako "montownia Europy", gdzie importowane półprodukty składano w gotowe…