Artykuły

Fundusze Europejskie na lata 2021 – 2027 Nowe możliwości i wyzwania – Cebrio – Magdalena Cholewińska-Falarz

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji Partnerzy Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych przedstawili prezentację dotyczące tematów związanych z materiałami kompozytowymi.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do obejrzenia prezentacji Magdaleny Cholewińska-Falarz z firmy Cebrio, zachęcającej do skorzystania ze wsparcia z funduszy europejskich w latach 2021-2027.

Jako Cebrio od 12 lat wspieramy naszych klientów w realizacji projektów badawczo-rozwojowych  i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą technologiczną, łączącą świat biznesu i nauki, tworzymy innowacje, kreujemy nowe produkty, wspieramy firmy w rozwoju. Zarządzamy projektami od początku do końca – od pomysłu, przez poszukiwanie partnerów, finansowania, po wdrożenie.

Firmę tworzy zespół młodych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania w realizowane projekty, którzy nie boją się podejmowania kolejnych wyzwań. W strukturach Firmy działa również zespół badawczo-rozwojowy, który odpowiada za tworzenie nowych produktów i procesów. Zespół współpracuje z licznymi jednostkami naukowymi (Politechnika Śląska, Uniwersytet Rolniczy, AGH, Politechnika Wrocławska), pomagamy również nawiązać współpracę między biznesem a nauką.

Główne obszary naszych zainteresowań to inżyniera materiałowa, gospodarka obiegu zamkniętego, recyklig metali nieżelaznych.

Opracowujemy rozwiązania problemów natury technologicznej poprzez analizę typu desk reaserch, obejmującej aktualnie stosowane rozwiązania na świecie lub nowe, dedykowane rozwiązanie w oparciu o wiedzę merytoryczną i praktyczną naszych specjalistów. Oferujemy usługi z zakresu analizy inżynierskiej wraz z opracowaniem rozwiązań i przeprowadzeniem wstępnych badań.

Zakres usług Cebrio:

  • pozyskiwanie zewnętrznego finansowania projektu
  • poszukiwanie nowych technologii w kraju i za granicą (patenty, wzory, know-how)
  • wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami know-how i odbiorcami innowacji
  • komercjalizacja technologii w ramach spółek celowych
  • analizy inżynieryjne
  • brokering technologii
  • badanie stanu techniki.

Pomagamy Firmom wybrać najlepszą ścieżkę rozwoju projektu. Przeprowadzamy przez wszystkie etapy od pomysłu, przez tworzenie strategii rozwoju projektu, dobór źródeł dofinansowania, po wsparcie na etapie realizacji.

Kontakt:

Magdalena Cholewińska-Falarz

Senior Project Manager

tel. +48 732 554 436

e-mail: magdalena.cholewinska-falarz@cebrio.pl

Cały artykuł można przeczytać w magazynie LIGHTWEIGHT.pl

Share
Disqus Comments Loading...
Autor
Redakcja Kompozyty.net

Powiązane

Łopaty turbin wiatrowych: czas zamknąć obieg materiałów kompozytowych

Od raportu WindEurope 2020 do strategicznych kierunków branży w 2025 roku Łopaty turbin wiatrowych stały…

% dni temu

Pręty kompozytowe w budownictwie i infrastrukturze: stan obecny, trendy i perspektywy rozwoju w Polsce, Europie i na świecie

Wprowadzenie Współczesne budownictwo i infrastruktura stoją przed wyzwaniami związanymi z trwałością, odpornością na korozję, ekologią…

% dni temu

Współpraca przemysłowa i transfer technologii – kompozyty jako kluczowy obszar współpracy Chin i Europy Środkowo-Wschodniej

W dniach 13–16 maja 2025 r. w Nanjing (Chiny) odbyły się targi 2025 China-CEEC Young Science…

% dni temu

🇪🇺 Polski Klaster Technologii Kompozytowych na European Industry Days 2025 w Rzeszowie

W dniach 5–6 czerwca 2025 r. Rzeszów stał się centrum przemysłowej debaty Europy. W ramach prestiżowego wydarzenia European…

% dni temu

Współpraca z Koreą Południową – Polski Klaster Technologii Kompozytowych gospodarzem spotkania delegacji Kcarbon w Krakowie

9 czerwca 2025 r. w Krakowie, w Centrum Szkła i Ceramiki, odbyło się polsko-koreańskie spotkanie branżowe…

% dni temu

Polski Klaster Technologii Kompozytowych na European Lightweighting Network Conference 2025

W dniach 4–5 czerwca 2025 r. w siedzibie Łukasiewicz – Krakowskiego Instytutu Technologicznego odbyła się V Międzynarodowa Konferencja European Lightweighting…

% dni temu