Oferty

Praca-> Rozwijająca się firma z branży kompozytowej poszukuje kandydatów na stanowiska pracowników produkcji komponentów i elementów kompozytowych w Modlniczce k. Krakowa

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • w zależności od działu różne prace przy łączeniu elementów, wierceniu, rozwiercaniu, nitowaniu lub wycinaniu, kompletacji i układaniu elementów alfabetycznie w formach kompozytowych, nadcinaniu, docinaniu, czyszczeniu sklejonych elementów, itd.
Wymagania:
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • gruntowne wykształcenie techniczne,
  • zdolności manualne będą dużym atutem,
  • dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w prężnie działającej firmie z młodym energicznym zespołem,.

Kontakt: kontakt@kompozyty.net

Przetarg -> Sprzedaż i dostawa implantów ortopedycznych

Więcej tutaj

Przetarg ->Remont siedzisk widowni amfiteatru przy ul. Jaszczurcza Góra w Mrągowie
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU – Roboty budowlane

Praca-> Rozwijająca się firma z branży kompozytowej poszukuje kandydata na stanowisko Projektant/Konstruktor elementów kompozytowych z doświadczeniem (MES, SolidWorks, Catia, NX). Praca w okolicy Krakowa.

kontakt tutaj

Praca -> Inżynier Procesu Produkcji, w firmie kompozytowej w Modlniczce;

więcej informacji tutaj

Praca ->Pracownik produkcji (m/k), Miejsce pracy: Świdnik

Przetarg -> NEM/41/2017 – Zapytanie ofertowe na dostawę urządzenia: Agregat chłodniczy do prasy hydraulicznej – 1 sztuka

W ramach Projektu: Demonstracja autorskiej technologii wytwarzania komponentów i elementów kompozytowych A.S.SET; Poddziałania 1.1.2. „Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej” w ramach I Osi priorytetowej: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014 – 2020.

Praca -> Magazynier z uprawnieniami; Miejsce pracy: Poznań

Praca -> Operator Linii Produkcyjnej; Miejsce pracy: Poznań

Praca ->Magazynier z uprawnieniami na suwnice; Miejsce pracy: Poznań

Praca ->Specjalista ds. Sprzedaży (Staż); Miejsce pracy: woj. małopolskie

Oferty -> Firma z branży kompozytowej potrzebuje oferty na dostarczanie drukarki 3D – drukującej w technologii FDM/SLS materiałami typu poliamid/nylon